Запрошуємо майбутніх першокласників для навчання за науково-педагогічним проєктом "Інтелект України"
Для навчання в 1-І класі у 2025/2026 н.р. можуть зараховуватися діти, які НЕ проживають на території обслуговування нашого ліцею (класний керівник Тарновецька Уляна Михайлівна).
«Інтелект України»: коротко про головне,
або чому Вашій дитині буде комфортно навчатися саме в 1-І класі!
Усім відома одвічна істина, що діти – це наше майбутнє!!!
А освічені діти – це в перспективі успішні дорослі: лікарі, підприємці, програмісти, державні управлінці тощо. Запорукою успіху є, перш за все, якісна освіта. Підвалини знань закладаються саме в початковій школі. У перші роки навчання розвиваються лідерські якості, творчість, прищеплюються звички для навчання в середній і старшій школі. Тому часто батьки постають перед проблемою: як обрати навчальний заклад та програму?
Навчання в проєкті "Інтелект України" (переглянути відео).
Найкраще рішення – це навчання за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України», що ґрунтується на впровадженні сучасних технологій та закордонних новітніх методик викладання.
Програма «Інтелект України» вирізняється з-поміж інших значно кращими темпами засвоєння знань, ілюстративністю, доступністю поданої інформації. Проєкт сприяє більш гнучкому мисленню, розвиває пам’ять, дрібну моторику. Це нова якість освіти, новий підхід до навчання.
Діти із задоволенням працюють на уроках, вчаться робити висновки, висловлюють свої думки, творчо працюють із матеріалом, практично застосовують набуті знання.
Важливим моментом проєкту є формування емоційно-позитивного стану дітей в процесі навчання. Це відбувається через вдалу добірку видів завдань: виконання пісень під караоке, читання казок способом стеження за диктором, презентації, робота з уривками мультфільмів.
Інколи першокласникам буває вкрай важко адаптуватися до школи, почати вчитися, адже ще вчора вони безтурботно гралися в дошкільному закладі. Цей аспект також врахований розробниками проєкту «Інтелект України». Використання казкових героїв робить процес навчання цікавим, захоплюючим, викликає в учнів бажання, граючись, засвоювати знання. Діти просто бавляться і, навіть не помічаючи того, навчаються.
Важливо, що оновлення зошитів з друкованою основою відбувається щомісяця. Тому посібники не встигають набриднути дітям, а кожен новий вивчається з особливим інтересом.
Ключовим моментом проєкту є інтегрованість уроків, що забезпечує міжпредметні зв’язки та постійне повторення матеріалу.
Отже, навчання в початкових класах за програмою проєкту «Інтелект України» дає учням знання та забезпечує уміння використовувати їх в реальному житті, робить дітей розумними, розсудливими, творчими, а також закладає міцний фундамент для подальшого всебічного розвитку кожного учня як особистості з високим рівнем інтелектуальних здібностей.
Якщо Ви бажаєте, аби Ваша дитина здобувала якісну освіту, яка відповідає новітнім стандартам та вимогам часу, то запрошуємо на навчання у 1-І клас.
Нуково-педагогічний проект "Інтелект України" (переглянути відео)
З 2017 року в Коломийському ліцеї № 1 імені В.Стефаника організовано навчання за Всеукраїнським науково-педагогічним проектом "Інтелект України".
Станом на 2024/2025 н.р. за даним проектом навчаються:
1-І клас, класний керівник Петруняк Любов Юріївна;
2-І клас, класний керівник Герула Леся Іванівна;
3-І клас, класний керівник Хрептун Аліна Ярославівна;
4-І клас, класний керівник Тарновецька Уляна Михайлівна;
5-І клас, класний керівник Волинська Надія Василівна;
6-І клас, класний керівник Яворська Надія Дмитрівна;
7-І клас, класний керівник Кузьмин Назарій Іванович.
8-І клас, класний керівник Гнатюк Ірина Ігорівна.
Сутність проєкту полягає не в насиченні дитини знаннями, а в набутті нею необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці; розвитку пізнавальних процесів - сприйняття, пам’яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра - цілеспрямованості, працелюбності, наполегливості, сили волі, організованості, охайності тощо.
Програма розроблялася таким чином, щоб урахувати вікові особливості учнів і не лише зберегти, а й збільшити інтерес дітей до навчання. Завдяки міжпредметним зв’язкам, засобам наочності й відеоматеріалам об’єкт вивчення стає більш зрозумілим та цікавим.