Проект «Інтелект України»

Дата: 29 квітня 2020 о 21:51, Оновлено 14 жовтня 2023 о 00:05

Запрошуємо майбутніх першокласників для навчання за науково-педагогічним проєктом "Інтелект України"

Для навчання в 1-І класі у 2023/2024 н.р. зараховуються діти, які НЕ проживають на території обслуговування нашого ліцею (класний керівник Герула Леся Іванівна).

«Інтелект України»: коротко про головне,

або чому Вашій дитині буде комфортно навчатися саме в 1-І класі!

Усім відома одвічна істина, що діти – це наше майбутнє!!!

А освічені діти – це в перспективі успішні дорослі: лікарі, підприємці, програмісти, державні управлінці тощо. Запорукою успіху є, перш за все, якісна освіта. Підвалини знань закладаються саме в початковій школі. У перші роки навчання розвиваються лідерські якості, творчість, прищеплюються звички для навчання в середній і старшій школі. Тому часто батьки постають перед проблемою: як обрати навчальний заклад та програму?

Навчання в проєкті "Інтелект України" (переглянути відео).

✅Найкраще рішення – це навчання за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України», що ґрунтується на впровадженні сучасних технологій та закордонних новітніх методик викладання.

✅Програма «Інтелект України» вирізняється з-поміж інших значно кращими темпами засвоєння знань, ілюстративністю, доступністю поданої інформації. Проєкт сприяє більш гнучкому мисленню, розвиває пам’ять, дрібну моторику. Це нова якість освіти, новий підхід до навчання.

✅Діти із задоволенням працюють на уроках, вчаться робити висновки, висловлюють свої думки, творчо працюють із матеріалом, практично застосовують набуті знання.

✅Важливим моментом проєкту є формування емоційно-позитивного стану дітей в процесі навчання. Це відбувається через вдалу добірку видів завдань: виконання пісень під караоке, читання казок способом стеження за диктором, презентації, робота з уривками мультфільмів.

✅Інколи першокласникам буває вкрай важко адаптуватися до школи, почати вчитися, адже ще вчора вони безтурботно гралися в дошкільному закладі. Цей аспект також врахований розробниками проєкту «Інтелект України». Використання казкових героїв робить процес навчання цікавим, захоплюючим, викликає в учнів бажання, граючись, засвоювати знання. Діти просто бавляться і, навіть не помічаючи того, навчаються.

✅Важливо, що оновлення зошитів з друкованою основою відбувається щомісяця. Тому посібники не встигають набриднути дітям, а кожен новий вивчається з особливим інтересом.

✅Ключовим моментом проєкту є інтегрованість уроків, що забезпечує міжпредметні зв’язки та постійне повторення матеріалу.

Отже, навчання в початкових класах за програмою проєкту «Інтелект України» дає учням знання та забезпечує уміння використовувати їх в реальному житті, робить дітей розумними, розсудливими, творчими, а також закладає міцний фундамент для подальшого всебічного розвитку кожного учня як особистості з високим рівнем інтелектуальних здібностей.

Якщо Ви бажаєте, аби Ваша дитина здобувала якісну освіту, яка відповідає новітнім стандартам та вимогам часу, то запрошуємо на навчання у 1-І клас.

Нуково-педагогічний проект "Інтелект України" (переглянути відео)

З 2017 року в Коломийському ліцеї № 1 імені В.Стефаника організовано навчання за Всеукраїнським науково-педагогічним проектом "Інтелект України".

Станом на 2023/2024 н.р. за даним проектом навчаються:

1-І клас, класний керівник  Леся Іванівна;

2-І клас, класний керівник Аліна Ярославівна;

3-І клас, класний керівник Уляна Михайлівна;

4-І клас, класний керівник Любов Юріївна;

5-І клас, класний керівник Надія Дмитрівна;

6-І клас, класний керівник Назарій Іванович.

7-І клас, класний керівник Ірина Ігорівна.

Сутність проекту полягає не в насиченні дитини знаннями, а в набутті нею необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці; розвитку пізнавальних процесів - сприйняття, пам’яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра - цілеспрямованості, працелюбності, наполегливості, сили волі, організованості, охайності тощо.

Програма розроблялася таким чином, щоб урахувати вікові особливості учнів і не лише зберегти, а й збільшити інтерес дітей до навчання. Завдяки міжпредметним зв’язкам, засобам наочності й відеоматеріалам об’єкт вивчення стає більш зрозумілим та цікавим.

Презентація 3-І класу, вчитель Алла Петрівна

Презентація 2-І класу, вчитель Аліна Ярославівна