Дата: 31 березня 2018 о 00:13, Оновлено 5 травня 2020 о 22:05

2. Освіта 21ст

3. Найцікавіші прийоми формувального оцінювання

4. Шаблони для здійснення формувального оцінювання

5. Методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів другого класу

6. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів з іноземних мов

7. Методичні рекомендації щодо викладання іноземних мов у 2019-2020 навчальному році

8.  Методичні рекомендації щодо викладання  іноземних мов у 2018-2019  навчальному році

9. Особливості вивчення  іноземних мов у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році

Пріорітет школи № 1

Іноземна мова - не лише частина культури певної нації, але  і запорука майбутньої вдалої кар’єри учнів. Досягнення високого рівня володіння іноземною мовою неможливе без фундаментальної мовної підготовки у школі.

Для того, щоб прочитати статтю Пріорітет школи № 1повнісю - клацніть тут.

Кращого місця для волонтерства годі й бажати

Коли я подав заяву, щоб стати волонтером Корпусу миру, мене могли направити в будь-яку країну світу. Уже в Україні, перебуваючи на тренінгу в Київській області, я міг потрапити у будь-який куточок країни.. Та після двох років проживання в Коломиї та роботи в спеціалізованій школі № 1 я можу чесно сказати, що немає кращого місця у світі, де б я хотів провести час свого волонтерства .

Учні школи  мають прекрасну можливість вивчати англійську мову. Більше ніж 30 кваліфікованих викладачів, які застосовують сучасні методи та технології, працюють тут. Учні мають 5 та більше уроків англійської мови на тиждень. Завдяки використанню якісних підручників та Інтернет- ресурсів результати мовних здібностей учнів є вражаючими. Далеко не всім учням України так пощастило. В цьому я переконався, відвідуючи інші школи, де працюють мої товариші - волонтери.

Досвід, якого я набув, працюючи в школі № 1, важко переоцінити. У мене була можливість працювати з 245 учнями і співпрацювати з 18 вчителями. Учні, які навчаються в цій школі,  розуміють важливість вивчення іноземної мови і використовують кожну можливість вдосконалити свої знання, беручи активну участь в позашкільних англійських клубах, таборах, семінарах та в різноманітних проектах. Викладачі, співробітники та дирекція завжди підтримували і надавали всіляку допомогу у моїй роботі. Я дуже гордий, що зробив свій внесок в успіх розвитку учнів цієї школи.

Оглядаючись назад на два роки мого волонтерства в Україні, можу стверджувати, що незалежно від того, скільки б роботи добровольці не зробили, вони завжди отримують більше від громади, ніж дають. Мій досвід у Коломиї та в школі № 1 є ще одним яскравим прикладом цього. Я відчуваю себе справжнім коломиянином та  членом педагогічного колективу. У мене зявилися нові друзі, нова сім'я, новий дім та незабутні спогади на все життя.

Шон Гріффін,волонтер Корпусу Миру, учитель СШ №

Додаткові матеріали:

Презентація уроку з англійської мови тема  My town

Урок  у 4 класі  на тему “Getting about the town”

Позакласний захід з англійської мови  в 7 класі   ENGLISH SONG CONTEST    AMONG THE 7-TH FORMS. Автор  Мельничук Інна Яремівна