Новий навчальний рік!

Зарахування до ліцею

Дата: 22 травня 2018 о 11:39, Оновлено 9 жовтня о 12:07
Автор: Лілія Л. Б.

Територія обслуговування, яка закріплена за закладами загальної середньої освіти Коломийської міської територіальної громади (рішення виконавчого комітету міської ради від 28.02.2023 року № 39).

Територія обслугогування, яка закріплена за Коломийським ліцеєм № 1 імені В.Стефаника (рішення виконавчого комітету міської ради від 28.02.2023 року № 39).

Зарахування до перших класів на 2025/2026 н.р.

Шановні батьки!

Відповідно до Наказу МОН № 367 від 16.04.2018 р. затверджено новий Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів освіти.

Заяви щодо зарахування дітей до 1 класу Коломийського ліцею № 1 імені В.Стефаника на 2025/2026 н.р. будуть прийматися з 01.04.2025 року до 01.06.2025 року після електронної реєстрації на порталі SCHOOL.ISUO.ORG.

Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти

Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти на порталі SCHOOL.ISUO.ORG.

Документи будемо приймати щодня з 01.04.2025 р.  по  31.05.2025 року (ІІ поверх, кабінет № 207).

У 2025/2026 н.р. в Коломийському ліцеї № 1 імені В.Стефаника буде відкрито п'ять 1-х класів:

Класні керівники

Томин Віта Олександрівна (1-А клас)

Андріюк Світлана Василівна (1-Б клас)

Кушнір Марія Лук'янівна (1-В клас)

Басараб Наталія Василівна (1-Г клас)

Тарновецька Уляна Михайлівна (1-І клас), який навчатиметься за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України»

Документи, які необхідно подати для зарахування до ліцею:

1). Заява про зарахування одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

2). Копія свідоцтва про народження дитини.

3). Оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

4). Документ про підтвердження місця проживання дитини  чи одного з її батьків (для дітей, які проживають на території обслуговування Коломийського ліцею № 1 імені В.Стефаника).

На вільні місця зараховуються діти, які НЕ проживають на території обслуговування нашого ліцею.

Інформацію щодо навчання в 1-І класі за науково-педагогічним проєктом "Інтелект України" читайте в розділі "Проєкт "Інтелект України".

Інформаційні матеріали:

1. Наказ МОН №367 від 16.04.2018  Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів освіти.

2. Лист МОН № 292 від 08.05.2018 Лист-роз'яснення щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів освіти.

3. Які обов'язкові документи необхідно подавати для зарахування учнів до школи (п.4 Наказу МОН № 367).

4. Зразок заяви для зарахування учнів до ліцею.

Порядок проведення жеребкування на вільні місця

1. ПОЛОЖЕННЯ про Порядок проведення жеребкування для зарахування дітей до Коломийського ліцею № 1 імені В.Стефаника на вільні місця.

2. ПОЛОЖЕННЯ про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії для проведення жеребкування для зарахування дітей до Коломийського ліцею №1 імені В.Стефаника на вільні місця.

Про приймання документів для зарахування дітей до першого класу

Коломийського ліцею № 1 імені В.Стефаника  в умовах карантину

Що для цього необхідно зробити:

І. Підготуйте всі необхідні документи:

1). Заява про зарахування.

2). Копія свідоцтва про народження дитини.

Щодо термінів подачі медичної довідки ми повідомимо вас пізніше.

ІІ. Надішліть на електронну пошту Коломийського ліцею № 1 імені  В.Стефаника kolosvita1@gmail.com скановані копії або фото документів та заяву у форматі Word.

Якщо у вас немає можливості надіслати скановані копії або фото документів, Ви надсилаєте тільки заяву у форматі Word. Всі інші документи подасте безпосередньо у канцелярію ліцею.