Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 83 common:people_all_forms

Єдина школа

Date: 20 квітня 2021 о 20:01, Refreshed 22 жовтня 2023 о 22:21

Єдина Школа

ЄДИНА ШКОЛА

Інмаційно-комунікаційна автоматизована система, 

призначена для закладів освіти, учнів та їх батьків,

а також для органів управління освіти

З метою вдосконалення процесу управління в Коломийському ліцеї № 1 імені В.Стефаника організація освітнього процесу відбуваєтьсяся на основі впровадження інформаційних технологій Системи «Єдина школа».

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЕЛЕКТРОННИЙ КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ Коломийського ліцею № 1 імені В.Стефаника.

ІНСТРУКЦІЯ з ведення електронного класного журналу в Коломийському ліцеї № 3 імені В.Стефаника.

Системі «Єдина школа» надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» за результатом експертизи Науково-методичної комісії з інформатизації закладів освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України  (лист МОН  від 18.10.19 р. № 1/11-9213).

Інформатизація освіти є незворотнім процесом, який у близькому майбутньому охопить усі заклади освіти України. Трансформація середньої освіти переходить «від комп’ютерних класів» до «цифрових технологій у кожному учнівському портфелі, у кожного вчителя, на кожній парті». Педагог має швидко реагувати на велику кількість реформаторських змін в освіті й тому потребує цифрових технологій, які допоможуть йому автоматизувати більшу частину своєї роботи. Враховуючи зміни вимог суспільства до якості надання освітніх послуг, освітнє середовище закладу освіти повинне використовувати інформаційно-цифрові технології, забезпечуючи нові, динамічні й актуальні можливості, що базуються на електронних додатках для освіти.

Більше інформації і всі дозвільні документи на офіційному сайті Єдиної школи:     https://eschool-ua.com/#/about 


Нормативні документи 

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ що регламентують застосування інформаційних систем для ефективного управління закладом освіти, впровадження електронного документообігу, зокрема, електронних журналів та щоденників учнів.

1. Закон України «Про освіту» (ст. 41, п.3): «Система забезпечення якості в закладах освіти (внутрішня система забезпечення якості освіти) може включати: забезпечення наявності інформаційних систем для ефективного управління закладом освіти».

2. Закон України «Про електронні документи та електронний документообіг»:

Стаття 8. Правовий статус електронного документа та його копії:

«Юридична сила електронного документа не може бути заперечена виключно через те, що він має електронну форму. Допустимість електронного документа як доказу не може заперечуватися виключно на підставі того, що він має електронну форму».

3. Інструкція з діловодства у закладах загальної середньої освіти, затверджена Наказом МОН України від 25.06.2018 року № 676 (п. 5):

Заклади можуть створювати документи тимчасового (до 10 років включно) строку зберігання лише в електронній формі за умови наявності відповідного технічного забезпечення з урахуванням вимог законодавства України та цієї Інструкції».

4. ДЕРЖАВНА СТРАТЕГІЯ регіонального розвитку на 2021-2027 роки (Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2020 р. № 695) передбачає

Впровадження електронних освітніх систем для закладів загальної середньої (е-щоденників, е-журналів, е-документообігу, LMS тощо).


Участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі 

Впровадження інформаційних технологій («Єдина школа») в управлінську та  освітню діяльність закладів освіти: досвід, виклики, перспективи – Інститут  модернізації змісту освіти


 Прослухати семінар можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=_okF7JLGXR4&t=19874s

25 березня 2021 року

відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему «Впровадження інформаційних технологій («Єдина школа») в управлінську та освітню діяльність закладів освіти: досвід, виклики, перспективи» за участі представників Міністерства освіти і науки, Міністерства  цифрової трансформації,  ДНУ «Інститут   модернізації змісту освіти».

Мета заходу – ознайомлення з сучасними інформаційними технологіями, що використовуються в закладах освіти, демонстрація функціональних можливостей системи «Єдина школа», обмін досвідом щодо її використання, визначення переваг та викликів застосування цифрових інструментів у практичній діяльності педагогічних працівників, розробка пропозицій щодо вдосконалення та розвитку інструментів системи «Єдина Школа», підвищення цифрових компетенцій вчителів.

       Заступник директора з навчально-виховної роботи Коломийського ліцею № 1 імені В.Стефаника Граб Лілія Богданівна та вчитель інформатики, адміністратор системи «Єдина школа» Максим’юк Галина Олександрівна взяли участь у семінарі і поділилися досвідом впровадження інформаційних технологій системи «Єдина школа», зокрема електронного журналу. Граб Лілія Богданівна у своєму виступі розповіла, як педагоги школи справлялися зі своїми сумнівами й переживаннями, коли впроваджували електронний журнал, і поділилася конкретними кроками щодо впровадження цифрових інновацій в управлінську діяльність ліцею.

Під час трансляції науково-практичного семінару в мобільних додатках системи «Єдина школа» було проведено онлайн-голосування щодо визначення кращої доповіді/презентації доповідачів. За результатами голосування представників оргкомітету та учасників, присутніх на семінарі офлайн, автором кращого виступу стала Лілія Граб, яка отримала подарунок – ноутбук для подальшої роботи в системі «Єдина школа».

 «Це спільна перемога педагогів Стефаникової школи!» – говорить Лілія Богданівна. «Щиро дякую всім вчителям за сумлінну працю! Ваша щира підтримка була  дуже відчутна і надихала на перемогу! Ми гідно представили Коломию і наш ліцей серед великих міст України  як заклад, який  швидко змінюється і розвивається», – саме з такими словами звернулася до своїх колег доповідачка після вдалого виступу.

       «Ми розуміємо, що інформатизація освіти є незворотнім процесом, який у близькому майбутньому охопить усі заклади освіти України. Трансформація середньої освіти переходить «від комп’ютерних класів» до «цифрових технологій у кожному учнівському портфелі, у кожного вчителя, на кожній парті».

            Світ швидко змінюється, то ж ставаймо гнучкішими, постійно навчаймося та будьмо відкритими до нового, аби встигати за темпом сучасності». Таким був посил Лілії Богданівни до аудиторії під час виступу, таку ідею вона втілила у своїй доповіді.

Окрім того, заступник директора наголосила, що робота з електронним журналом дала змогу вчителям відчути себе партнерами, надійними помічниками одне одного. Освоєння нової технології поєднало разом досвід та молодість, методичну майстерність та знання сучасних технологій. Адже саме вчителі є ключовими особами у школі. Як жоден правитель, імператор чи король не міг би нічого досягти без свого війська, так і директор не зможе впроваджувати реформи без допомоги надійної вчительської армії.

        І, звісно ж, електронний журнал – це зручність, адже програма завжди під рукою у вчителя на будь-якому ґаджеті.

     Отже, те, що збоку може здатися везінням, часто пояснюється здатністю людини бачити можливості та бути відкритим до нового. Варто починати діяти вже сьогодні. Коли дме вітер змін, ставмо не стіни, а вітрила!

Comments:
Only authorized users can leave comments.